OlympTrade

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.4 MB
  • Version 3.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma OlympTrade
OlympTrade, finansal bir uygulama olarak IOS cihazınızda ücretsiz bir şekilde yer alacaktır.

Finans kategorisinde yer alan Olymp Trade mobil  uygulamasını IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek yakından takip edebilirsiniz. Çeşitli veriler doğrultusunda yatırımlar yaparak para kazanmanız mümkün. Uygulama içerisinde sadece en güncel teknolojileri ve yüksek hızlı fiyatları kullanıyor. Yatırım yapmak için sadece birkaç adımı takip etmeniz gerekiyor. uygulamayı indirin, kaydolun ve yatırım dünyasını öğrenmeye başlayın.

Bir varlık, yatırım süresi ve fiyat hareket yönünü seçin. Doğru tahminde %92'ye varan kâr elde edebilirsiniz. Grafiğin aksi yöne gittiğini ve tahmininizin hatalı olduğunu fark ederseniz yatırımı iptal edebilir ve yatırdığınız tutarın bir bölümünü geri alabilirsiniz.

Platformun avantajlarına erişim sağlayabilir ve demo hesabında pratik yaparak yatırım stratejileriyle ilgili becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu işe paranızı yatırmadan işlem açabilir, yatırım araçlarını çalışabilir ve teknik destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yatırım konusunda ustalaşıp kendinize olan güveninizi sağladığınızda rahat ettiğiniz bu alandan çıkarak dilediğiniz yer ve zamanda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Olymp Trade yatırımcılarını ortada bırakmaz. Bu güvenilir broker, finans piyasalarının heyecanlı dünyasında size rehberlik ediyor.

OlympTrade indir
DİĞER SÜRÜMLER